kapcsolat

Központi levelezési cím info@varosgondnoksag.ujpest.hu
Ügyvezető igazgató
Vasa Zoltán
ügyvezető igazgató
vasaz@varosgondnoksag.ujpest.hu
Kertészet
Fejér János
zöldterületi ágazat vezető
fejerj@varosgondnoksag.ujpest.hu
Szabó Szilvia
irodai asszisztens
szabosz@varosgondnoksag.ujpest.hu
Karbantartás
Papp Nikoletta
irodavezető
pappn@varosgondnoksag.ujpest.hu
Horváth Ákos
műszaki vezető
horvatha@varosgondnoksag.ujpest.hu
Fekete Ákos
műszaki előadó
fekete.akos@varosgondnoksag.ujpest.hu
Pénzügy
Hullan Krisztina
pénzügyi vezető
hullank@varosgondnoksag.ujpest.hu
Deák Beáta
vezetői asszisztens
deakb@varosgondnoksag.ujpest.hu
Papp Zsuzsa  pénzügyi asszisztens papp.zsuzsa@varosgondnoksag.ujpest.hu
Logisztika
Adamcsek Zoltán
anyagbeszerző
adamcsekz@varosgondnoksag.ujpest.hu
Botos Géza
raktáros
botosg@varosgondnoksag.ujpest.hu
Egyéb városüzemeltetés
Zsombori Miklós
munka- és termelésszervező
zsomborim@varosgondnoksag.ujpest.hu
Székhely
1044 Budapest, Óradna u. 2/a.
Telephely (levelezési cím)
1044 Óradna u. 2/a
Telefon
Tel: 06 1 232 1156

Comments are closed.